Kamer boeken bij Hotel Den Haag - Wassenaar

Onze gasten beoordelen ons met een

8,4
uit 14192 betrouwbare beoordelingen

VAN DER VALK HOTEL DEN HAAG - WASSENAAR

Het einde van de verbouwing is in zicht!

Inmiddels zijn de eerste nieuwe hotelkamers opgeleverd en de komende weken volgen ook de rest van de hotelkamers.

In oktober zullen het restaurant, de bar en de receptie klaar zijn en als laatste volgen de meetingzalen in november.

De werkzaamheden vinden plaats van maandag tot en met zaterdag, van 07:00 – 18:00 uur. Uiteraard zal ervoor gezorgd worden dat u zo min mogelijk overlast ervaart tijdens uw verblijf.

Gedurende de verbouwing beschikt het parkeerterrein over verminderde capaciteit, waardoor er uitgeweken wordt naar alternatieve parkeerplekken in de buurt van het hotel.

 

Tijdens uw bezoek aan Hotel Den Haag – Wassenaar staat vriendelijkheid en persoonlijke service garant in combinatie met een goede prijs/kwaliteit verhouding. Het hotel beschikt over 92 comfortabele en luxe kamers waar u even heerlijk kunt ontspannen. Tijdens uw verblijf bent u van harte welkom in Paviljoen De Bijhorst. Hier kunt u kiezen voor een luxe 4 gangendiner. Het hotel helpt u graag om uw verblijf zo onvergetelijk mogelijk te maken. Zo kunt u bijvoorbeeld gebruik maken van gratis internet en gratis parkeermogelijkheid. Daarnaast biedt het hotel Airport Service aan en is er een mogelijkheid om een fiets te huren.

Den Haag en omgeving

Hotel Den Haag – Wassenaar is gelegen op de grens van koninklijk Den Haag en het bosrijke Wassenaar. Het hotel ligt op 25 minuten afstand van Schiphol en luchthaven Den Haag- Rotterdam. Wilt u een dagje shoppen? Hotel Den Haag – Wassenaar bevindt zich op 10 minuten afstand van het centrum van Den Haag, waar u genoeg shop- en eetgelegenheden kunt vinden. Heeft u toch meer de behoefte om een dagje van het strand te genieten? Binnen een mom van tijd bent u in de kustplaats Scheveningen met in de buurt een prachtig bos- en duingebied. Ideaal voor een wandel- en fietstocht. 

Ga eropuit

Op stap met de kids

Gaat u met het hele gezin op pad en bent u naast het strand op zoek naar andere familie-uitjes? Rondom Hotel Den Haag – Wassenaar is er genoeg te beleven. Zo kunt u een bezoek brengen aan Attractiepark Duinrell, Madurodam, Sea Life en verschillende soorten musea. Kortom, voor leuk verblijft rondom Den Haag bent u van harte welkom bij Van der Valk Hotel Den Haag – Wassenaar!

Is het mogelijk om met een grote groep te verblijven in het hotel?

Dat is zeker mogelijk! Bij Van der Valk Hotel Den Haag – Wassenaar kunt u een groepsarrangement boeken. De vanaf prijs voor dit arrangement is €680,- voor 10 personen inclusief overnachting en ontbijt.

Is het strand makkelijk te bereiken vanaf het hotel?

Het strand is makkelijk te bereiken met de fiets, auto of te voet. Indien u graag met de fiets wil, kunt u deze huren bij het hotel. Natuurlijk kunt u ook uw eigen fiets meenemen en deze plaatsen in de fietsenstalling die tot uw beschikking staat.

Welk soort kamers biedt het hotel?

Het hotel beschikt over een grote variatie aan hotelkamers. Deze gaat van een standaard Comfort kamer of een Deluxe Twin tot een Beach Suite. In deze suite komt u heerlijk tot rust en bent u voorzien alle luxe met een ruime open badkamer, een espresso koffiezetapparaat, en een Flatscreen TV.

Contact

24 uur, 7 d/w bereikbaar +31705119344+31705119344 (Lokaal tarief) +31629560206+31629560206 (Bereikbaar via Whatsapp)

Hotel Den Haag - Wassenaar

Zijdeweg 54
2245 BZ Wassenaar

wassenaar@valk.com

Plan route

Blijf op de hoogte

Beoordelingen

Onze gasten beoordelen ons met een

8,1
uit  11943   betrouwbare beoordelingen